KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15646096
nr 1564 6096
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Signerad, Fiskargubbe lagar nät, oramad. Olja på duk, 48x52 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
300 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:31:25
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad